Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Impreza charytatywna "Don't Give Up"

 Jaka to była wspaniała impreza, wielcy ludzie, dobra muzyka, super atmosfera... Wspomnienie o tym koncercie na zawsze zostanie z nami! To wszystko dzięki grupie młodych ludzi, którzy wpadli na pomysł, że pomogą naszemu kochanemu Jasiowi. Nasi Wielcy Organizatorzy: Aneta, Ewelina, Beata, Justyna, Dominik i Krzysiek, pamiętajcie, że jesteście dla nas prawdziwymi bohaterami!" Pełen profesjonalizm" - w taki sposób ludzie komentują poziom koncertu "Don't give up". Jak sami Organizatorzy mówią, przygotowanie takiego wydarzenia było możliwe dzięki sponsorom, którzy w różny sposób wsparli przygotowanie imprezy: przekazując środki finansowe , przedmioty na licytację oraz pyszny poczęstunek. Specjalne podziękowania kierujemy do Krzysztofa Ptaka, dzięki niemu koncert odbył się w klubie "Ambasada", a przyjezdni artyści zostali zakwaterowani w hotelu "Kameleon". Dziękujemy również Maćkowi, który prowadził dla Was koncert oraz Tomkowi, który brawurowo przeprowadził licytację, a z nich uzbierała się naprawdę niezła sumka. Nie zapominamy o Kubie, który zapewnił oprawę fotograficzną, dzięki Jego zdjęciom wspomnienia na zawsze pozostaną z nami. Wiadomo, że koncert to przede wszystkim artyści, którzy dostarczyli nam naprawdę wielu wrażeń. Przypomnijmy ich jeszcze raz, w niedzielę wystąpili dla Was: Kolina, Łukasz Zimończyk, Kablem Owinięci, Sari Ska Band, Salvation Sound, Come, Lucky Stray i wreszcie Marcin Spenner i Paweł "Biba" Binkiewicz. Jeżeli chodzi o naszych przyjezdnych artystów, to dali się poznać jako naprawdę pozytywne osoby, Marcin emanujący spokojem i ciepłem oraz Biba z mega energią, którą obdzieliły chyba całe Żory. Wspominamy o nich ponieważ mieliśmy szansę porozmawiać z nimi dłużej, ale tak naprawdę to wszyscy występujący pokazali wielkie serce i przepięknie wykonali swoje utwory! Głównym celem koncertu było zebranie środków na leczenie i rehabilitację naszego synka, dziewczyny, które całą imprezę spacerowały z puszkami czyli Klaudia, Karolina i Magda spisały się świetnie, jednak to osoby, które przybyły na koncert zapewniły sukces temu wydarzeniu, uzbieraliśmy pokaźną kwotę 6820.75 zł.


Każdej osobie, która w niedzielę choćby na chwilę wpadła do" Ambasady" chcielibyśmy uścisnąć rękę, naprawdę wielki "szacun" i nasza wdzięczność za empatię i zrozumienie, że słabszy, chory, czy ten który ma w życiu "pod górkę", żeby przetrwać potrzebuje pomocy od drugiego człowieka. Bo tak jak mówiłam podczas koncertu wsparcie finansowe to jedno, a świadomość ,że otaczają nas ludzie, którym nie jest obojętny nasz los to drugie. Utwór tytułowy "Don't give up", wykonywany przez Łukasza podobał nam się bardziej niż w oryginalnej wersji i naprawdę do nas trafił . Nie poddamy się, kochamy naszego Jasia z całą jego niepełnosprawnością, a dzięki takim chwilom wiemy, że mamy na kogo liczyć!

Jeszcze raz chcemy podziękować i przypomnieć sponsorów koncertu "Don't give up":
Ambasada Club 
Hotel Kameleon 
Ba-Ha 
Fa-bil 
Provita 
dh instalacje
American Steak House 
Pizzeria Kiler Chwałowice
Papryka
Europejski Dom Przyjęć
Auto komis "Andreas" 
Lazar-T 
Agencja reklamy eMBi 
Piekarnia Rehlis
Przychodnia weterynaryjna lek. wet. Marek Szendzielorz
sklep "Outletshop" dzięki któremu Jasiek będzie miał piękne ubranka na wiosenne i letnie spacerki,
sponsorzy przedmiotów na licytację, m:.in:
Hotel Dąbrówka w Jastrzębiu ,
Salon Urody "Belissima" ,
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR,
a także Pani Angelika Ptak, która ufundowała sesję fotograficzną - http://www.fotografia-dzieci.pl/
Nie zapominamy również o dwóch sponsorach, którzy chcieli pozostać anonimowi, im również z całego serca dziękujemy, a także Prezydentowi Miasta Żory który objął Honorowy Patronat nad całą imprezą.

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.