Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Kup kalendarz-ważna sprawa!

                Kochani zachęcamy Was do zakupu tego kalendarza, uzyskane środki będą wykorzystane na zakup specjalistycznego sprzętu, a to pozwoli wznowić eksperymentalną terapię wykorzystującą komórki macierzyste. Jak wiecie czekamy z naszym Jasiem na pierwsze podanie komórek, a to dla niego jedyna szansa, żeby dotrzeć do  uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Potrzebna jest ogromna suma, ten kalendarz to cegiełka którą możecie dołożyć od siebie, cena może nie jest mała -50zł, ale musimy działać szybko, dzieciaki nie mogą czekać! Zakupując kalendarz przyczyniacie się również do rozwoju polskiej nauki i medycyny, wyniki eksperymentalnej terapii będą podwaliną do kolejnych badań co w rezultacie da szansę na szersze wykorzystywanie komórek macierzystych w leczeniu różnych schorzeń. Uwierzcie, w przyszłości każdy z nas może potrzebować tej formy leczenia, niestety choroba dosięga każdego, a zdrowia nie możemy zamówić czy kupić!
Nasz Jasiek to miesiąc maj, inne miesiące reprezentują również dzieciaki z ciężkimi schorzeniami neurologicznymi. Dzieci uczestniczących w programie jest oczywiście więcej, nie wszystkie mogły znaleźć się w kalendarzu, mamy tylko dwanaście miesięcy w roku, może następnym razem ich kochane buziaki, zapełnią karty kalendarza na kolejny rok.

Koszt jednego kalendarza to 50 złotych.
Jeśli zechcecie zakupić kalendarz, prosimy napisać maila do fundacji (której dane są poniżej) z prośbą, przelać pieniądze i wtedy kalendarz zostanie wysłany.
Można także złożyć zamówienie u nas!  Będziemy wdzięczni za promowanie kalendarza i zachęcanie znajomych do zakupu, może jakaś firma zdecydowałaby się kupić kilka sztuk...

Fundacja Medycyny Regeneracyjnej "Dar Nadziei"
Sułów 188
32-020 Wieliczka
e-mail: fundacja@darnadziei.org
NIP: 683-208-27-50
Nr konta bankowego:
PEKAO S.A. II o/Kraków
09 1240 1444 1111 0010 5752 0503

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.