Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Po raz kolejny nie zawiedliście! Dziękujemy za 1%!

      Nie pierwszy raz dziękujemy za przekazanie Jaśkowi 1%, to pomoc, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, wiemy, że możemy planować kolejne turnusy, szukać w dalszym ciągu form terapii, które wydobędą cały potencjał Jasia. Wszystkim, którzy dokładają cegiełkę do naszej walki o komfort życia naszego dziecka bardzo serdecznie dziękujemy, możecie być pewni, że środki trafiające na subkonto Jasia są mądrze wykorzystywane!
W tym roku zaksięgowano 520 wpłat Z 50 miast. Oczywiście duże wsparcie płynie z naszego miasta, dziękujemy rodzinie, znajomym, rodzicom przedszkolaków do którego uczęszcza Żółwik i po prostu każdemu, kto w dobie narzuconych KRS i gotowych programów, wypełniając PIT myśli o Jaśku. Osobne podziękowanie należy się naszej rodzinie mieszkającej w całej Polsce, oni również wspomagają nas w staraniach o środki z 1%.
                                                                        Dziękujemy!


Miasta z których dokonano wpłat:
Żory-208, Nowy Sącz-81, Rybnik-36, Lubliniec-33, Jastrzębie-22, Prudnik-20, Gliwice-17, Pszczyna-9, Gorlice, Wodzisław-7, Opole-6, Dąbrowa Tarnowska-5, Lębork, Nowy Targ, Tarnów-4, Nysa, Mikołów, Ruda Śląska, Zakopane, Zabrze, Warszawa Wawer, Cieszyn, Katowice, Żywiec-3, Świdnica, Gorzów Wielkopolski, Sucha Beskidzka, Szczecin-2, Mysłowice, Tychy, Głubczyce, Olesno, Siemianowice Śląskie, Nisk, Kraków Prądnik, Warszawa Bemowo, Warszawa Targówek, Elbląg, Wałbrzych, Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Mogilno, Toruń, Pabianice, Tomaszów, Kalisz, Pleszew, Warszawa Śródmieście, Wejherowo, Chrzanów-1.

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.