Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Terapia Medek - turnus 4

        Jasiek szczęśliwie wrócił z ostatniego tegorocznego turnusu rehabilitacyjnego. Jesteśmy optymistycznie nastawieni, Żółwik był chwalony przez naszego terapeutę Pawła ponieważ zaczął lepiej wykonywać poszczególne ćwiczenia, umocnił się podpór, pojawiła się lepsza stabilizacja...
Dodatkowo ciocia Kasia, wprawiona w bojach mama Kuby, kumpla Jasia pracowała nad mięśniami twarzy Żółwika, wykonując masaż metodą dr Masgutowej. Święta za pasem, ale nie ma odpoczynku, tata kontynuuje ćwiczenia zalecone przez Pawła, a mama stymuluje mięśnie twarzy, wykonując masaż zapoczątkowany przez Kasię.
Święta w tym roku wyjazdowe, "na gotowca" he he, aura też pewnie będzie piękna, górskie klimaty i jeszcze pyszności babci Stasi. Dziękujemy Pawłowi, że się nie poddaje i wierzy, że jeszcze coś "wyciśnie " z naszego Jaśka, Kasi i Kubie za towarzystwo oraz instruktaż masażu, którego Jasiek bardzo potrzebuje, może w końcu nie będzie takim "plują" z chustką pod szyją i poprawi się funkcja jedzenia.
Pozdro dla wszystkich kibicujacych Jaśkowi.  :)

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.