Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Turnus z Uniquecenter.

Pozdrowienia z Łukty obok Olsztyna, jesteśmy na turnusie z Uniquecenter, Jasiek ciężko pracuje i poddaje się różnym zabiegom, czasami jest naprawdę wykończony, ale co się dziwić, jeszcze nikt "nie traktował" go prądem czy młotkiem , mały jest naprawdę dzielny,a my wiemy, że trzeba próbować wszystkiego.Podejście terapeutów oraz ich zaangażowanie sprawiają, że chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach ( no, może prawie wszystkich he he). Na zdjęciach możecie zobaczyć wybrane terapie oraz osoby, które je prowadzą.
Korzystając z okazji przypominamy o przekazywaniu 1% dla Jaśka, aby takich turnusów było jak najwięcej! Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!
Turnus przerwany!
Pobytu na turnusie nie możemy zaliczyć do udanych, w sobotę Jasiek bawił się na balu przebierańców w stroju gladiatora i nic nie zapowiadało koszmaru, który przeżyliśmy. W poniedziałek nad ranem po mocnym ataku padaczki mały trafił do olsztyńskiego szpitala, gdzie doszła jeszcze diagnoza zapalenia płuc, która nas zaskoczyła bo Jaś tylko trochę kaszlał, a zagorączkował dopiero tego feralnego poranka. Turnus został w połowie przerwany i utknęliśmy w Olsztynie. Trzy dni Jasiek dochodził do siebie, a my zastanawialiśmy się czy nasze dziecko "wróci" do nas. Dziś widzimy, że chłopak dochodzi do siebie, jednak mała salka szpitalna wcale mu nie służy. Na marginesie dodamy że opieka i podejście personelu w olsztyńskim szpitalu naprawdę super, przywracają wiarę w naszą służbę zdrowia. Następny turnus z "Uniquecenter" i Dr. Velem już w marcu, nie poddajemy się i walczymy dalej!

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.