Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Walczymy o terapię komórkami macierzystymi...

Czasami trzeba powalczyć!
Oczekiwanie na wznowienie terapii nie miało końca, dlatego 7 sierpnia wyrusziliśmy z innymi rodzicami chorych dzieciaczków do Krakowa, żeby twardo zaprotestować i powiedzieć "dosyć tego czekania". 
Państwo Wilk prowadzili twarde negocjecje z przedtawicielami szpitala oraz w obecności samego Ministra Zdrowia. Zgromadzone media wysłuchały historii obecnych maluchów, których łączy niestety ciężkie schorzenie neurologiczne, chociaż o różnej etiologii. Łaczy je również brak możliwości realnego leczenia uszkodzonego układu nerwowego, terapia komórkami macierzystymi to dla nich wielka nadzieja, dlatego nikogo nie powinna dziwić postawa rodziców, którzy postanowili zawalczyć! Nieziemski upał nie przeszkodził nam i mamy nadzieję,że tak długo wyczekiwana terapia w końcu ruszy dla wszystkich zakwalifikowanych dzieciaczków, i tych czekających, w końcu sam Minister Zdrowia nam obiecał!!!      
                     
                       Materiał TVP Kraków
                      

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.