Pomóż Jasiowi!

Aktualności

"ŻALO" dla Jasia

 Po raz kolejny okazało się, że otaczają nas wspaniali ludzie, którym nie jest obojętny los naszego syna. Ruszyła właśnie Żorska Amatorska Liga Orlika "ŻALO", pod hasłem "Gramy dla Jasia". Dzięki organizatorom, część wpłat pochodzących od wszystkich zawodników została przekazana Jaśkowi, w tym tygodniu na konto fundacji "Słoneczko" wpłynęła kwota 2.200 zł. Pieniądze te wykorzystamy na pokrycie części kosztów turnusu rehabilitacyjnego w "Zabajce", na który niebawem wyruszamy. Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom: Tomkowi z firmy "Ba-ha" i Robertowi z firmy "Provita", życzliwym instytucjom-Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Żorach, przewodniczącemu Rady Miasta-Piotrowi Kosztyle, oraz Wszystkim uczestnikom. 
W poniedziałek odebraliśmy symboliczny czek, wiemy, że nie będziemy mieli okazji osobiście podziękować Wszystkim Zawodnikom, więc życzymy im udanych zmagań sportowych i oczywiście gola!!!

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.