Pomóż Jasiowi!

Aktualności

"ŻALO" - zakończenie 2 sezonu

          Minionej niedzieli na żorskiej strzelnicy "Dębina" odbyło sie podsumowanie kolejnej edycji
"ŻALO"-Żorskiej Amatorskiej Ligii Orlika, kapitanowie zwycięskich drużyn odebrali puchary, a nasz Jasiek po raz kolejny otrzymał pokaźną sumkę, którą wykorzystamy na opłacenie rehabilitacji ruchowej metodą NDT Bobath. Jeżeli chodzi o miejsca na podium, tak jak w poprzednim sezonie po zwycięstwo sięgnęła drużyna "Baha-Provita", która również zdobyła Puchar Ligi, drugie miejsce przypadło "Kopalniakom", a trzecie zajęła ekipa "Zbieraniny". Warto wspomnieć, że tytuł "Fair Play" otrzymali chłopaki z "Novare". Serdeczne gratulacje! Nagrody wręczali radni miasta Żory - Piotr Huzarewicz i Arkadiusz Kuś. Dziękujemy Radzie Miasta, Panu Piotrowi Kosztyła, MOSIR-owi oraz Tomkowi i Robertowi za zorganizowanie tych piłkarskich zmagań.
          Na niedzielnym spotkaniu dało się zauważyć, że uczestnicy "ŻALO" to jedna wielka drużyna i zwycięstwa nie są tu najważniejsze, w tle realizowana jest ważna idea udzielania bezinteresownej pomocy. Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom, dziękujemy za miłe spotkanie w plenerze i jeszcze raz podkreślamy, że jesteśmy naprawdę ogromnie, ogromnie wdzięczni!

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.