Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Znowu ten Jasiek...

 Chociaż to nie my jesteśmy inicjatorami koncertu "Don't give up", zorganizowanego dla naszego Jasia zmagającego się z ciężką chorobą, bardzo zależy nam żeby impreza przebiegła zgodnie z oczekiwaniami Organizatorów. Będzie to możliwe wtedy, kiedy dopiszecie swoją obecnością, myślę, że nie będzie to stracony czas, jednego popołudnia wystąpi wielu wspaniałych artystów!
Jeszcze do niedawna zastanawialiśmy się dlaczego akurat Jasiek ma takie "wzięcie", może to niektórych denerwuje, to już drugi koncert charytatywny zorganizowany dla niego , a nie ukrywajmy nie ma ich za wiele w naszym mieście, natomiast chorych dzieci niestety nie brakuje. Odpowiedzi może być wiele: ktoś docenia nasze ciągłe poszukiwanie nowych sposobów pomocy naszemu dziecku, Jasiek czaruje swoim uśmiechem i zdobywa serca-głównie kobiet , może mamy po prostu dużo szczęścia, albo spotykamy wspaniałych ludzi na swojej drodze, którzy chcą bezinteresownie pomagać innym.... Nieważne, przestałam się zastanawiać, cieszę się, że to właśnie mój syn jest głównym bohaterem tego wydarzenia! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, właśnie głównie ze względu na Organizatorów, którzy bardzo się napracowali żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik, a my wstyd się przyznać nie pomagaliśmy wcale. Aneta, Ewelina, Justyna, Beata, Dominik i Krzysiek trzymamy kciuki, żeby wszystko przebiegło zgodnie z Waszymi oczekiwaniami! Pamiętajcie klub "Ambasada" -niedzielne popołudnie, warto tam być!

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.