Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Turnus rehabilitacyjny Zabajka 2 - styczeń 2021

      Styczniowy turnus w Zabajce 2 jest już wspomnieniem. Jasiek to stały pacjent więc Terapeuci znają go bardzo dobrze, wiedzą nad czym trzeba się skupić najbardziej, współpracują, rozmawiają o Jaśku, wymieniają poglądy, to bardzo ważne...
Żółwik ciągle pracuje nad stabilizacją, kontrolą ciała i usprawnianiem rąk, widzimy, że szczególnie ręce to cel naszego Chłopaka. Terapii jest wiele, także symulacja i usprawnianie mają tu naprawdę różny wymiar, są ćwiczenia ruchowe na sali z przyrządami, kombinezony, terapia ręki, terapia zajęciowa, biomasaż, osteoteoapia, hipoterapia z koniem, stymulacja wielozmysłowa, logopedia... naprawdę grafik jest bardzo napięty. To nie wszystko, ośrodek dysponuje jeszcze innym formami rehabilitacji, ale tym razem plan Żółwika obejmował te wymienione... Turnus bardzo udany, bez chorób, z piękna zimą w tle. Jasiek najlepszą formę pokazał na hipoterapii, świetnie trzymał głowę jadąc na koniu... ale na sali włączył się leniuszek, mało tego buntownik jeden, kłócił się i myślał, że weźmie ciotkę na minkę z podkową ;)
Kolejny turnus już za chwilkę, trzeba pracować, turnusy to chyba najlepsza forma...
Dziękujemy naszym Terapeutom za pracę z Jaśkiem a spotkanym Turnusowiczom i ich Rodzinkom za wspólnie spędzony czas :)

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.