Pomóż Jasiowi!

Aktualności

Turnus Rehabilitacyjny Zabajka2-maj 2015

             Jasiek zakończył właśnie turnus w Zabajce 2 , jak zwykle musiał ciężko pracować, ale trzeba przyznać, że podejście terapeutów sprawiało, że rehabilitacja często łączyła się z zabawą, przez co Żółwik w ogóle nie chciał odpoczywać w pokoju i zawsze głośno protestował, kiedy tata wnosił go po schodach. Rehabilitacja obejmowała kinezyterapię, pionizację w kombinezonach Dunag 02 z wykorzystaniem tzw. pająka, osteopatię, biomasaż, muzykoterapię, terapię ręki, hipoterapię, terapię zajęciową, stymulację wielozmysłową...Jasiek jak zwykle najbardziej cieszył się z zajęć na basenie, na hipoterapię z koniem też wybierał się zawsze uśmiechnięty, tym bardziej, że piękna pogoda pozwalała korzystać z pleneru. Popołudniami spacery po okolicach  urokliwego Złotowa spowodowały, że te dwa tygodnie minęły bardzo szybko. Turnus zaliczamy do bardzo udanych, dziękujemy wszystkim terapeutom za profesjonalne podejście, świetny kontakt z Żółwikiem, wracamy do Zabajki jesienią. Pozdrawiamy wszystkich rodziców "turnusowych dzieci", spotkaliśmy starych znajomych ale jak zwykle poznaliśmy nowe, ciekawe osoby, dziękujemy za długie, wieczorne rozmowy.
           W lipcu kolejny turnus w zupełnie nowym miejscu, z wykorzystaniem innej metody, na pewno napiszemy o tym później, cały czas czekamy również na wznowienie programu "komórek macierzystych", szkoda, że wszystko musi tak długo trwać, wiadomo, że my nie mamy czasu!
           Zapraszamy na obszerną fotorelację z turnusu, tam najlepiej widać jak Żółwik dzielnie ćwiczył dając z siebie wszystko!

« wróć do listy

Na co choruje Jasiek?

Na co choruje Jasiek?

czytaj dalej
Rehabilitacja Jasia

Rehabilitacja Jasia

czytaj dalej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.